תחזוקת אתרים

סטרינג אופיסל בניית אתרים תחזוקת אתרים

סיימתם לבנות את האתר והוא פועל מצויין. קידמתם, שיווקתם, הגיעו אנשים. מה קורה עכשיו?

אתר אינטרנט הוא כלי דינאמי שמשתנה באופן תדיר, התקדמות טכנולוגית או שינויים ופיתוחים בחברה שלכם, יוצרים צורך בשינויים ועדכונים תמידיים באתר.
פעמים רבות גם קורות תקלות, באגים, דברים שעובדים לא תקין או לא עובדים בכלל.

טיפול בכל המקרים הרשומים מעלה נכנסים תחת הביטוי תחזוקה (או ניהול) אתר. בתחום זה אנחנו נותנים מגוון רחב של שירותים.

תחזוקת אתרים היא היבט חיוני לשמירה על פעילות השוטפת של האתר שלך בצורה חלקה ויעילה. זה כרוך בעדכונים קבועים, גיבויים, בדיקות אבטחה,עדכון גרסאות לתבניות ותוספים חיוניים ומשימות אחרות המבטיחות שהאתר שלך פועל כראוי ומספק חוויה חיובית למבקרים שלך.

אחד ההיבטים החשובים ביותר בתחזוקת אתרים הוא שמירה על התוכן שלך מעודכן. זה כולל עדכון כל מידע מיושן באתר שלך, הוספת פוסטים או מאמרים חדשים בבלוג, והבטחת שכל הקישורים פועלים כהלכה. על ידי שמירה על ריענון התוכן שלך והוספת פעולות להנעה, תוכל למשוך ולשמור על המבקרים באתר שלך.

היבט חשוב נוסף בתחזוקת האתר הוא שמירת האתר שלך מאובטח. זה כולל גיבויים קבועים של נתוני האתר שלך, כמו גם הפעלת סריקות ועדכוני אבטחה כדי להגן מפני פריצה והתקפות זדוניות אחרות. בנוסף, חשוב לעדכן את כל התוכנות והתוספים המשמשים באתר שלך, שכן עדכוני גרסאות אלו כוללים לרוב תיקוני אבטחה.
רוב פריצות לאתרים נובעים מתוספים שלא עודכנו זמן רב ולרוב קלות לפריצות עקב פריצות בקוד.

בנוסף לעדכונים וגיבויים קבועים, תחזוקת האתר כוללת גם ניטור ביצועי האתר שלך. זה כולל ניטור זמני טעינת דפים, בדיקת קישורים שבורים ומעקב אחר זמן הפעילות הכולל של האתר שלך. על ידי שמירה על מדדי הביצועים הללו, תוכל לזהות ולתקן בעיות כלשהן לפני שהן הופכות לבעיה גדולה.

ניהול אתרים ותחזוקה שוטפת

תחזוקת אתר משמעותה טיפול באתר האינטרנט לאחר הקמתו. שירות תחזוקת אתר כולל בין היתר:

  • אבטחת האתר.
  • ניטור ביצועי האתר.
  • בדיקת קישורים שבורים.
  • תאימות לדפדפנים חדשים.
  • עדכון תכנים, ניהול שוטף באתר.
  • הוספה והסרה של רכיבים או עמודים.
  • העלאה או הסרת תמונות/מוצרים חדשים לאתר.
  • טיפול בתקלות באתר או במערכת הניהול.
  • שדרוגים של מערכת ניהול וורדפרס או שדרוגי תוספים.
  • שינויים נדרשים בקוד או עיצוב, כולל פיתוח פיצ’רים בהתאמה אישית.

תחזוקת אתרים למי זה מתאים?

שירות זה מיועד לבעלי עסקים ופרטיים בעלי אתרי וורדפרס/וויקס/דודה/דרופל ולמעשה לכל מי שיש אתר, אשר זמנם מוגבל והטיפול באתר שלהם גוזל מהם זמן ומשאבים רבים מידי, לשם כך אנו בסטרינג אופיסל מעניקים שירות תחזוקת אתרים לבעלי עסקים החפצים בשקט נפשי ובידיעה כי אתרם מנוהל בצורה הטובה ביותר.

לבסוף, חשוב לסקור ולנתח באופן קבוע את הניתוח של האתר שלך. זה ייתן לך תובנות חשובות לגבי האופן שבו מבקרים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך, כולל אילו דפים הם הפופולריים ביותר, הדפים שבהם משתמשים שוהים הכי הרבה ובסופו של ביקור באתר מבצעים ע"י כפתורי הנעה לפעולה השארת פרטים שלבסוף גם מתורגמים לליד חם וסגירת לקוח חדש, מהיכן מגיעים המבקרים וכמה זמן הם נשארים באתר שלך. מידע זה יכול לעזור לך לקבל החלטות מבוססות נתונים לגבי איך לשפר את האתר שלך ולמשוך יותר מבקרים.

לסיכום, תחזוקת אתרים היא תהליך מתמשך הדורש תשומת לב ומאמץ קבועים. על ידי שמירת התוכן שלך מעודכן, הבטחת אבטחת האתר שלך, ניטור ביצועים וניתוח ניתוח נתונים, אתה יכול לשמור על פעילות האתר שלך בצורה חלקה ויעילה, ולספק חוויה חיובית למבקרים שלך.

אנו  בסטרינג אופיסל נדאג לתחזוקת האתר שלכם כדי שאתם תוכלו להתרכז בעבודה השוטפת וניהול העסק שלכם בצורה נכונה וחכמה, תחזוקת אתר דורשת ידע וניסיון רב, זמן והשקעת משאבים רבים. ולא תמיד יש לכם את הידע והזמן לעשות זאת ולהתמקד בדברים החשובים באמת. ישנם אתרים אשר לא ביצעו עדכונים במשך זמן רב וזה מתבטא בכך שהאתרים נעשים איטיים, בעלי פריצות אבטחה שאינם עומדים בסטנדרט מנועי החיפוש והאלגוריתם של גוגל . אנו בסטרינג אופיסל נאפשר לכם להתמקד בעיקר העסק שלכם ונבצע עבורכם את עבודת תחזוקת האתר.
תחזוקת אתרים סטרינג אופיסל