קידום אורגני SEO

סטרינג אופיסל בניית אתרים אז לפני הכל מה זה בכלל קידום אורגני SEO ?

SEO אופטימיזציה למנועי חיפוש  או בראשי התיבות שלו – (Search Engine Optimization)

הוא קידום אתרים במנועי חיפוש (קרוי לעיתים גם קידום אורגני או פרסום אורגני) הוא מגוון הפעולות המתבצעות במטרה לשפר את מיקומי דפיו של אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש לביטויי החיפוש הנשאלים על ידי שוקי היעד של האתר, עד להשגת אותם מיקומים בצמרת תוצאות החיפוש שיניבו תוצאות מסחריות או אחרות שמצדיקות את ההשקעה בקידום האתר.

עבודת קידום האתר מתפצלת על פי יעדי האופטימיזציה:

היא דרישה במנוע החיפוש שנבחר, שמרביתן טכניות וגלויות לחלוטין ועוסקות בתיקון שגיאות בוני האתר מבחינת מבנה האתר, ניקיון הקוד של דפיו ותקינות ההנחיות השונות של בונה האתר למנוע החיפוש; תיקון תקלות שמתרחשות במהלך פעילות האתר; התאמת האתר לשיפורים ושכלולים בטכנולוגיית האינטרנט וכו'. זה הוא מקצוע טכני מובהק, שמהותו אגירת כמה שיותר פרטים של ידע טכני והשימוש הנכון בו. מרכיב נוסף של SEO הוא פחות טכני ועוסק בתוכן האתר, בחלוקה נכונה של קטגוריות דפים ותתי-קטגוריות, החשיבה כאן עוסקת בשיבוץ מילות מפתח רלוונטיות בתוכן שהוא מתאים לנושא האתר ובנוי בצורה נגישה, קריאה, מתומצתת ובהירה.

אז עכשיו שהבנו בגדול מה קידום אורגני SEO אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני כבעל אתר עסקי, אתר תדמית, דף נחיתה, חנות אינטרנט או אפילו דף עסקי בפייסבוק זקוק לשירות קידום אורגני SEO.

 

האם אתה זקוק לאתר מקצועי ומושך את העין עבור המותג העסקי או האישי שלך? אל תחפש עוד! צוות מפתחי האינטרנט וקידום אורגני המנוסים שלנו כאן כדי להגשים את החזון שלך.
אל תסתפק במילה שלנו – בדוק את תיק הפרויקטים בעמוד "פרויקטים נבחרים" כדי לראות את איכות העבודה שלנו בעצמך. ואם יש לך שאלות כלשהן או שאתה זקוק לסיוע לאורך הדרך, צוות תמיכת הלקוחות המסור שלנו תמיד זמין כאן עבורך.

 

מי זקוק לשירותי קידום אורגני?

SEO מתאים לכל בעלי אתרים המעוניינים להשיג חשיפה איכותית לעסק שלהם ע"י גולשים שמחפשים בגוגל אחר ביטויים רלוונטיים לאותו תחום שהאתר עוסק בו.

אתם בטח שואלים את עצמכם כמה כבר חשיפה העסק שלי אקבל מקידום אורגני בגוגל אז ככה כ 96% מהחיפושים אונליין בישראל נעשים בגוגל וכ-70% מהחיפושים הגלובליים. כן, גוגל מרכזית עד כדי כך בחיים של כולנו.  כיום מרבית מהגולשים לא עוברים לדף השני בתוצאות החיפוש בגוגל!

לכן כבעל אתר עסקי חשוב לנו לדאוג שהאתר שלנו יופיע בראש תוצאות החיפוש בעמוד הראשון

 קידום אתרים אורגני היא האסטרטגיה החכמה ביותר לקידום העסק והבאת לקוחות לאורך זמן.

קידום אורגני SEO - תוצאות ראשונות בגוגל
קידום אורגני SEO

עצות לקידום אורגני בצורה נכונה:

קידום SEO במנועי חיפוש בנוי כיום מכמה רבדים, וכדאי לקחת אותו בחשבון כבר בשלב התכנון והבניה הראשונית של האתר. אפשר גם למטב אתרים קיימים, אבל זו מלאכה סבוכה יותר. עדיף להקפיד על  כללי קידום אורגני כבר בשלבי הבנייה הראשונית של האתר.

לפי הרבדים: טכני, עיצובי, תוכן האתר וחווית משתמש.

בין השירותים שאנו מעניקים:

🔹 דחיקת אזכורים שליליים בגוגל על העסק שלכם.

🔹 ניתוח האתר שלכם ע"י מאות בדיקות על מנת לראות מה פוגע בדירוג האתר.

🔹 ליווי אתרים מ -0, SEO נכון מתחיל כבר משלב הסקיצה הראשונית של האתר.

השקיעו באתר אינטרנט שמציג את הסגנון והמסר הייחודיים שלכם.
בחרו עוד היום בשירות בניית האתרים שלנו והתחילו ליצור את הנוכחות המושלמת באינטרנט עבור העסק או המותג האישי שלכם אנו מעניקים את השירות הזה לחברות, מותגים ועסקים.

קידום אורגני SEO