פיתוח אפליקציה

סטרינג אופיסל בניית אתרים פיתוח אפליקציה

פיתוח אפליקציה – באמצעות אפליקציה ניתן להעניק ללקוחות והמבקרים ערך מוסף, לנהל רשימות תפוצה ולהעביר מסרים שיווקיים ואחרים, לנהל הזמנות ורכישות, לעקוב אחר פעילות הגולשים באפליקציה ולנהל תקשורת חכמה עם קהל היעד של בית העסק.

אפליקציה היא למעשה קוד גינארי הכולל תכנים שונים ומותאם לצורת הגלישה והתקשורת הנפוצה ביותר כיום: הטלפונים הסלולאריים החכמים ומחשבי כף היד (טאבלטים).

התחשבות בחוויית משתמש

חוויית המשתמש הוא מושג שהוטמע בחיינו בעולם של פיתוח אתרי אינטרנט, אולם נכון גם לאפליקציות ולמעשה לכל תחום בחיינו.

חוויית המשתמש בביקור בסופרמרקט מקומי נובעת ממרחב החניה העומד לרשות הצרכנים, מסידור המוצרים באופן נגיש במעברים, מניקיון הסניף ומן התור בקופות. כל אלו אינם נוגעים לאיכות וטריות המוצרים או למחירים שלהם, ועם זאת משפיעים מאוד על הרצון לשוב לסניף.

בתחום האתרים והאפליקציות חוויית המשתמש באה לידי ביטוי בעומס ובמהירות הגלישה, בנגישות המידע, ביכולת של הגולש להגיע במינימום מעברים למידע רלוונטי ובאפשרויות יצירת הקשר והרכישה.

בעבודה עם חברה לפיתוח אפליקציות חוויית המשתמש תיבנה בשיתוף עם הלקוח ועל פי העדפותיו ועל כן יש להתייחס לנושא בשיחות האפיון והתכנון של האפליקציה.

הדרך השנייה היא באמצעות פורמט זכויות יוצרים בינלאומי לאפליקציה – בזמן קצר של פחות מחודש ועלות נמוכה יותר.

איך רושמים זכויות יוצרים?

רישום זכויות יוצרים נעשה בשתי דרכים עיקריות. הראשונה היא פניה לרשם זכויות יוצרים במדינה כלשהי שבה מתנהל רישום כזה (כגון ארה"ב או סין), ולהגיש בקשה. הבקשה נבחנת ויתכן שתשלח הודעת סירוב, עליה יש להשיב, וכן הלאה. הזמן שלוקח להליך כזה הוא רב. תשובה ראשונה יכולה להגיע גם תוך חצי שנה או יותר, קל וחומר המשך ההליך, ועלויות הרישום יכולות להגיע בקלות למספר אלפי דולרים.

הדרך השנייה היא באמצעות פורמט זכויות יוצרים בינלאומי לאפליקציה – בזמן קצר של פחות מחודש ועלות נמוכה יותר.

פיתוח אפליקציות