עיצוב לוגו

סטרינג אופיסל עיצובים גרפיים תחילה מהו לוגו?

הלוגו זהו אלמנט גרפי כגון תמונה או צורה הנדסית, איור / עיבוד של טקסט שנוצר או עובד על ידי תוכנות גרפיות תוכלו לבנות לוגואים גם בלימודי קורס פוטושופ, מטרתו של הלוגו היא לסמל ולייצג גורם מסוים (לרוב ארגון, מוצר מסוים) הלוגו צריך להיות מזוהה עם הגורם אותו הוא מייצג כך שיהיה מוכר לציבור שיראה אותו. ברוב המקרים, הלוגו ילווה במלל המייצג אותו. יש אפשרות שהמלל יהיה מצווה באלמנט גרפי כלשהו או שהלוגו יהיה טקסט ללא אלמנטים סביבו או שהמלל יהיה בתוך צורה / תמונה כלשהי.

אז החלטתם לעצב לוגו לעסק החדש שלכם? הגעתם למקום הנכון, אצלנו בקבוצת סטרינג אופיסל מלווים אתכם בתהליך עם ניסיון רב בתחום המיתוג ועיצוב גרפי,עיצוב פוסטים לדף עסקי, עיצוב תפריטים, עיצוב למותגים מובילים ואריזה גרפית מושלמת שתכלול לוגו, כרטיס ביקור, עיצוב ברושור לאנשי מכירות, מיתוג למיילים אותם אתם שולחים ללקוחות פוטנציאליים ועוד..

החשיבות והתרומה של עיצוב לוגו לעסק

החשיבות של עיצוב לוגו ומיתוג עסקי לא טמונה אך ורק בתועלת השיווקית, אין ספק שתרומתו של עיצוב לוגו ומיתוג עסקי בצורה מקצועית וממוקדת היא יקרת ערך אך מעבר לכך, כאשר ניגשים לתהליך של עיצוב לוגו לעסק שלך (בכל תחום) חשוב להבין שישנו יתרון נסתר אך בעל משמעות לא פחותה שטמון ביכולתו של עיצוב לוגו מדויק לייצר אחדות סביב הלוגו.
עיצוב לוגו ומיתוג עסקי מדויק יעזור לך לאחד את העובדים והלקוחות כאחד סביב הסמל של העסק.
אנו בקבוצת סטרינג אופיסל פותחים בתהליך עיצוב לוגו, אחד הדגשים שאנחנו מעניקים לו תשומת לב הוא הבנת הצורך של בית העסק למקד ולזקק את מהות העסק כדי לאחד את הלקוחות והעובדים סביבו ולעצב את הלוגו המושלם.
עיצוב לוגו הוא תהליך מעניין ומפרה, לנו כחברת עיצוב לוגו וגם ללקוחות שלנו, המסע של עיצוב לוגו הוא הפתעה מעניינת ומסקרנת בכל פעם מחדש.

לוגו מקצועי שישדרג את העסק שלכם

צריכים לוגו, פוסט או באנר? הגעתם למקום הנכון. 

עיצוב לוגו יוקרתי נועד עבור אנשי עסקים חברות וארגונים אשר מעוניינים לשדר יוקרהאמינות וחדשנות לקהל היעד שלהםסימן זהיהיה מאופיין בגוונים שנחשבים יוקרתיים כמו זהבכסף או שחורבעוד ששילוב של סימנים וצורות המשדרות חוסןיהיו חלק מהעיצוב.

כדי לעצב סוג כזה של איור או סימןדרושה חברת מיתוג ופרסום שיש בה ממתגים ואנשים יצירתייםאנשי מקצוע אלהידעו לדייק את הסימןכך שהוא יהיה מושלם ויזקק את המסר בכמה קווים אל הלקוחות ואל קהל היעד.

קבוצת סטרינג אופיסל  מאמינים שבעלי עסקים יכולים לקבל את כל אלו במחירים נוחים, מבלי לגרוע מהאיכות. אנחנו עובדים עם מעצבים מהשורה הראשונה, ומציעים לכם לחסוך המון זמן וכסף.

עיצובי פוסט לרשתות החברתיות

תמונה מוכרת! היום במיוחד כשהרשתות החברתיות הם כלי מכירה אדיר עם חשיפה עצומה לקהל היעד, חשוב מאוד להשקיע בעיצוב פוסטים ובאנרים לרשתות חברתיות.
תמונת פוסט מעוצב לפייסבוק או אינסטגרם הם דרך מעולה למשוך את קהל היעד.
פוסט מעוצב משדר אמינות ורצינות לעסק. עמוד עסקי בפייסבוק או דף עסקי באינסטגרם חייב להשפיע בצורה עצומה על הקהל יעד ולמשוך את ההמונים שגוללים כל היום ברשתות החברתיות לקניה או פעולת הנעה ומשיכה להשארת פרטים.
באמצעות עיצוב עמוד עסקי בפייסבוק בצורה נכונה ומדויקת, העסק שלכם יגיע למטרה וחשיפה לקהל יעד.

למען האמת יש צורך לפרסם לא מעט תמונות ופוסטים מעוצבים אבל חשוב מכל שהם יהיו מדויקים ומושכים כדי שיניעו לפעולה את הקהל.

רוצים עיצוב ייחודי ומיוחד לעסק שלכם?
קבוצת סטרינג אופיסל מתמחה בעיצוב לרשתות חברתיות, פייסבוק, אינסטגרם ועוד ברמה גבוהה ומדויקת לעסק שלכם.
ניתן למצוא אצלנו חבילות עיצוב פוטסים, באנרים וסטורי החל מעיצוב אחד בודד, 10 עיצובים ועוד.