עיצוב אתרים

סטרינג אופיסל בניית אתרים עיצוב אתרים

עיצוב אתר הוא בראש ובראשונה עניין של טעם. עיצוב אתר יכול להתבצע בדרכים רבות ומגוונות. אולם, מדובר גם במוצר שיווקי אשר צריך לקלוע לא רק לטעמם של הלקוח ושל הגולשים, אלא גם להעביר מסר נכון ותואם למוצר, להיות קל ונגיש לניווט, מותאם למנועי חיפוש ולרזולוציות צפייה שונות, גמיש ונכון להכיל שינויים עתידיים.

אז כשמחליטים לבנות אתר לעסק שלכם, חשוב לוודא שהאתר נראה לא פחות ממצוין, שהתוכן מוגש בצורה אסתטית ומקצועית ושהגולש יבין בדיוק לאן הוא הגיע ומה הוא צריך לעשות.
עיצוב אתר טוב חשוב גם לתדמית החיובית של העסק, וגם בהנגשת התוכן והפעולות לגולש, ולכן בסופו של דבר עיצוב אתר טוב משפיע ישירות על יחס ההמרה של האתר שלכם.

תפקידו של מעצב האתרים

עיצוב אתרים הוא מקצוע בפני עצמו לכן חשוב לבחור בחברת בניית אתרים בה עובדים מעצבים גרפיקאים ולא לבחור בחברה של בן אדם שאולי יציע מחיר זול אבל לא יוכל להקים אתר מקצועי. מעצב אתרים מכיר את כלי העיצוב לעומק וידע להתאים את הטכנולוגיה לצורכי העסק והלקוח. מעצב אתרים יודע מהי חווית גלישה וכיצד לשלב בין עיצוב הטקסט, הוספת תמונות ויצירת עיצובים מרשימים התורמים לחווית הגלישה ומספקים מידע לגולש ואמצעי לניווט קל וידידותי. מעצב אתרים יכול ליצור אווירה באתר
ולהתאים בין צבעי העסק, לדוגמה צבעים מהלוגו של החברה, לצבעים שיופיעו באתר ולייצר רגשות אצל הגולש ואף להעביר מסרים.

העיצוב מותאם גם למובייל?

כמובן! כשמדובר באתרים שבהם המשתמשים גולשים יותר מהדסקטופ – נעצב קודם לדסקטופ ואז נבצע התאמות למובייל. אך אם מדובר באתר או פלטפורמה שמרבית הכניסות שלה הם מהמובייל – לעצב קודם לדסקטופ ואז לבצע התאמה יהיה כמו גזר דין מוות לאתר.
במקרה הזה אנחנו ממליצים על עיצוב mobile first – כלומר עיצוב אתר מובייל שבסיומו נבצע התאמה לדסקטופ. כך נגיע לעיצוב מדויק ומוקפד שמקיים את תכלית האתר.

אם מעניין אותך לבנות אתר מעוצב, אם תכננת לבנות לעסק שלך אתר מקצועי ומעוצב , הגעת למקום הנכון. יש כמה הדגשים חשובים שיהיו משמעותיים לא רק לעיצוב האתר שלך, אלא לתוצאות שאתר מעוצב יביא לך. אתר מעוצב היטב יעביר תחושה טובה ללקוחותיך, יגרום להם לבלות זמן רב באתר, להתרשם מהעסק שלך ולפנות אליך.

כדי להגדיל את כמות המכירות בעסק שלך, כדאי לבחור בקבוצת סטרינג אופיסל לעיצוב ובניית אתרים מקצועיים. אנו יודעים ליצור חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר ולהתאים את האתר במיוחד עבור הלקוחות שאליהם ברצונך להגיע.

סטרינג אופיסל - עיצוב אתרים CSS
סטרינג אופיסל - עיצוב אתרים photoshop