ARTICLES

קבוצת סטרינג אופיסל מאמרים חיוניים, בדף זה תוכלו למצוא מגוון מאמרים על בניית אתרים, קידום האתר, פיתוח אתרי אינטרנט, קידום בדיגיטל, רשתות חברתית, איך לבחור נכון דומיין ועוד…

אתרי תדמית

אתר תדמית הוא אתר קטן יחסית ואיכותו נמדדת בין היתר במלאכת אפיון, עיצוב ובנייה מורכבת מאוד. היופי של אתר תדמיתי הוא בכוחו לשדר תדמית גבוהה וחוזק לעסק.

דפי נחיתה

דף נחיתה הוא דף אינטרנט יחיד המוקם על מנת שיגיעו אליו מקישור של פרסומים שונים כגון באנרים ,תפקידו של דף הנחיתה הוא למקד את תשומת לבו של המבקר למסר ספציפי.

חנויות אונליין

חנות אינטרנטית, הנקראת גם חנות וירטואלית, היא אתר מכירות ברשת האינטרנט, החנות שייכת לבעל עסק ומשמשת להצגת מוצרים שונים לרכישה מקוונת על ידי הגולשים.

קידום אורגני SEO

SEO הוא קידום אתרים במנועי חיפוש. קידום אורגני הוא מגוון הפעולות המתבצעות במטרה לשפר את מיקומי דפיו של אתר אינטרנט.

קידום ממומן PPC

קידום ממומן מכוון לתוצאות החיפוש הממומנות של מנועי החיפוש. PPC הוא מודל התשלום הנפוץ ביותר, Pay Per Click, שמשמעותו היא שהמפרסם משלם רק על המודעות שהוקלקו.

קמפיין פרסומי

קמפיין פרסומי הינו סדרה של מסרים פרסומיים שמציגים את אותו רעיון או נושא שנועד לקדם מכירות של מוצר או שרות. מסעות פרסום מופיעים באמצעי תקשורת/מדיה שונים.

בחירת צבעים לאתר

בחירת שילובי צבעים לאתר- אתר יעיל אמור לתקשר בדרכים רבות יותר מאשר רק עם מילים ותמונות וכאן נכנס הנושא של פסיכולוגיה של צבעים לאתר.

UX-UI

חוויית משתמש היא החוויה שחווה משתמש קצה בזמן פעילותו במערכת (כגון אתר ואפליקציה), מוצר או שירות. חוויית המשתמש משיקה ומושפעת מממשק משתמש (UI).

ניהול מדיה חברתית

מנהל מדיה חברתית הוא שיווק ופרסום דיגיטלי באינטרנט. עליו לדעת להקים פלטפורמות חברתיות (כגון פייסבוק, אינסטגרם, יו-טיוב וכד')

פיתוח אפליקציה

זהו השלב שבו מפתחים את האפליקציה באמצעות שלל כלים שונים על סמך האפיון. הפיתוח נעשה ע"י חברה מקצועית.

חבילת מיתוג עו"ד

בעידן הדיגיטלי של היום, ביסוס נוכחות ברשתות המדיה היא חיונית לעורכי דין המעוניינים להצליח בשוק קשה ותחרותי.


עיצוב אתרים

עיצוב אתרים מקצועי עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום העיצוב על מנת ליצור אתר דינמי וייחודי, למשוך קהל יעד. יש צורך בהקפדה על כל פרט ליצירת מראה עיצובי אסתטי.

יצירת תוכן

יצירת תוכן דיגיטלי - פיתוח תכנים לאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות, כתיבת מאמרים, תחקירים, ראיונות, ניוזלטרים, כתבות ותסריטים, הפקת סרטונים.

פרסום באינסטגרם

מודעות אינסטגרם מאפשרות לעסקים להגביר את המודעות ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלהם באמצעות תוכן חזותי. למדו איך לפרסם באינסטגרם והכירו את פורמטי המודעות שלנו.

פרסום בפייסבוק

פייסבוק הוא אפיק פרסום מצוין ומאוד משתלם. מוצאים את דף הפייסבוק שלך בגוגל בקלות. לא צריך עסק עם וותק – גם עסקים בתחילת דרכם יכולים לקבל תוצאות

אחסון אתרים

לאחר הקמת האתר, יהיה עליכם למצוא חברת אחסון אתרים איכותית ומקצועית אשר תהיה זמינה עבורכם, אנו דואגים לשירותי אחסון ישראלי ואירופאי.

בחירת דומיין

בניית אתר אינטרנט או פיתוח אתר אינטרנט הוא עיסוק ומקצוע הכרוך בתכנון, אפיון, עיצוב ובנייה טכנית של אתר אינטרנט,דף נחיתה או אתר תדמית.

תחזוקת אתרים

אתר אינטרנט הוא יצור דינאמי שמשתנה תדיר, התקדמות טכנולוגית או שינויים ופיתוחים בחברה שלכם, יוצרים צורך בשינויים ועדכונים תמידיים באתר.

עיצוב לוגו

החשיבות של עיצוב לוגו ומיתוג עסקי לא טמונה אך ורק בתועלת השיווקית, אין ספק שתרומתו של עיצוב לוגו ומיתוג עסקי בצורה מקצועית וממוקדת היא יקרת ערך

בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט או פיתוח אתר אינטרנט הוא עיסוק ומקצוע הכרוך בתכנון, אפיון, עיצוב ובנייה טכנית של אתר אינטרנט,דף נחיתה או אתר תדמית.

מאמר אבטחה SSL

Secure Sockets Layer (בקיצור: SSL)  או בגרסתו העדכנית יותר TLS הם שכבת פרוטוקולי האבטחה הידועים והמרכזיים ביותר בעולם הדיגיטל.