יצירת תוכן

סטרינג אופיסל בניית אתרים יצירת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן הוא ביטוי שהשתרש בקרב העובדים בתחום האינטרנט. משמעותו, בשונה מכתיבה סתם, היא כתיבה של תוכן המיועד לגרום לגולש לקבל מידע מסויים או לבצע פעולה מוגדרת, לדוגמה, רכישה. ברגע שגולשים נכנסים אל האתר בו כתוב התוכן שלנו, יש לנו שניות ספורות של חסד (נצח במונחי אינטרנט). אחריהן הגולש יחליט האם לבצע את מה שביקשנו ממנו או לא. כתיבת תוכן וסרטוני וידאו איכותיים ומעשירים גורמים לגולש לא רק להישאר באתר אלא גם להיות איתו באינטראקציה.

כתיבה של תכנים יכולה להתבצע עבור מגוון רחב של דרישות. למשל: כתיבת מאמרים, כתיבת נאומים, כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, מאמרים לקידום אתרים, קופירייטינג, כתיבת מודעות אדוורדס (מערכת הפרסום של גוגל), כתיבת מאמרים באנגלית, כתיבת ערכים לויקיפדיה ועוד.

תוכן אטרקטיבי מהווה דרך יעילה לעורר עניין בקרב קהלי היעד וליצור חשיפה תקשורתית משמעותית.

קבוצת סטרינג אופיסל מתמחה  ביצירת תוכן איכותי עבור לקוחותיה, בהעברת מסר ובניית נראטיב תקשורתי.

כיצד כתיבת תוכן טובה תורמת לחשיפת האתר?

הרשתות החברתיות פרצו לחיינו בתחילת שנות ה-2000 תחילה כצ'טים ופורומים ולאחר מכן כפלטפורמות רחבות היקף כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם, פינטרסט, טיק טוק, סנפצ'ט וכן הלאה. הייחודיות של הרשתות החברתיות היא לחבר בין אנשים שונים, שלעיתים אינם מכירים זה את זה סביב תחומי עניין משותפים. החשיפה ברשתות החברתיות היא היתרון הגדול אבל עליה וקוץ בה – כיוון שבשנים האחרונות (מאז שפייסבוק רכשה כל מתחרה אפשרית) בשביל חשיפה טובה צריך לשלם או לכל הפחות לבצע שיתופי פעולה שמחד חושפים אתכם לשווקים חלופיים אך מנגד גוזלים מאמצים רבים וזמן. בכל מקרה אני ממליצה לכל בעל עסק להקים ערוצים ברשתות החברתיות ולכתוב תוכן שיווקי באופן שוטף.