חנויות אונליין

סטרינג אופיסל בניית אתרים כל מה צריך לדעת על חנויות אונליין

אפילו אנשים ששבויים עדיין בקונספטים מיושנים כבר לא חוששים כיום מביצוע עסקאות באינטרנט (רכישות אונליין). בעידן של היום חנויות אונליין ביססו כבר את מעמדן באופן ברור והפדיון של עסקים כאלה בארץ הולך ועולה בהתמדה ובאופן מעורר השתאות. אך האם מספיק לרצות להקים חנות מקוונת כדי להצליח? ממש לא! כדי להצליח באמת חשוב לדעת איך הדברים עובדים ואיך לעשות זאת בצורה נכונה ועדיף – כמה שיותר מוקדם.

חוויית הקנייה באינטרנט הולכת ותופסת תאוצה. עסקים נהנים מאופציה נוספת עבור העסק בזירה האינטרנטית בנוסף לעסק הפיזי. במציאות הישראלית, חנויות ישראליות רבות עדיין לא השכילו להבין את הפוטנציאל הרווחי של פתיחת חנות אינטרנטית, ולכן היצע חנויות אינטרנטיות בארץ דלה בצורה משמעותית. המציאות מראה שמליארדי שקלים זורמים מכיסם של ישראלים הישר אל חשבון הבנק של הסוחרים בחו"ל, עובדה הפוגעת בצורה ישירה בהכנסות העסקים המדשדשים מאחור.

מהי חנות אינטרנטית ולמה צריך אותה?

חנות אינטרנטית, הנקראת גם חנות וירטואלית, היא אתר מכירות ברשת האינטרנט, החנות שייכת לבעל עסק ומשמשת להצגת מוצרים שונים לרכישה מקוונת על ידי הגולשים. החנות האינטרנטית נחשבת לממשק למסחר אלקטרוני, יש סוגים שונים של חנויות באינטרנט, כאשר בכל חנות וירטואלית יש אופציה להזמנות ולרכישה של מוצרים באתר.

הקמת חנות וירטואלית מאפשרת לכם למכור מוצרים שונים לקהלי יעד מגוונים בארץ ובעולם, זו אופציה עבורכם להגדיל מכירות בעסק, כאשר החנות האינטרנטית יכולה לשמש כמקור הכנסה נוסף או עיקרי.

חנות אינטרנטית אינה מוצר זול, אבל גם לא יקר מדי. ולטווח הארוך, בהחלט משתלם. קיימת תחרות בין חברות בניית האתרים המאפשרת לכל מי שרוצה לבנות חנות באינטרנט למצוא אנשי מקצוע איכותיים שיציעו מחיר תחרותי (וחשוב להדגיש: קודם כל חובה לסנן את מי שאינו מיומן דיו, ורק אז לחפש מחיר משתלם).

חנויות אונליין סטרינג אופיסל

סליקה ואמצעי תשלום

כידוע, חנויות אונליין אינן יכולות בדרך כלל לפעול בשיטת המזומן. רכישת מוצרים או הזמנת שירותים תתבצע כמעט תמיד באמצעות דרכים אחרות כגון סליקה של כרטיס אשראי, PayPal ולעיתים שימוש במטבעות וירטואליים כגון ביטקוין (לא כל כך נפוץ בארץ). חברות האשראי כיום מסייעות בתהליך הטמעת הסליקה בשיתוף אתרי אינטרנט ויש גם חברות מתמחות המקימות חנויות מסוג זה ואשר מטפלות לא רק בהקמת האתר מבחינה טכנית אלא גם בהסדרת נושא הגביה כמו גם סידורי האבטחה ובטיחות.

נתוני האשראי נשארים מוצפנים לפי התקנים המחמירים ביותר – PCI Level 1, ואינם נשמרים לא באתר, ולא בשרתים.
אתם יכולים להיות בטוחים ב-100% שלא ידלפו נתוני אשראי ושהמוניטין שלכם בידיים טובות.

חנויות אונליין סטרינג אופיסל