בניית אתרים

סטרינג אופיסל בניית כל סוגי האתרים

בניית אתרים, אנו נתקלים לא פעם בלקוחות אשר מבקשים שנבנה עבורם אתר אינטרנט אך כאשר אנו שואלים אותם באיזה סוג של אתר הם מעוניינים התשובה שלהם היא " אתר אינטרנט  ", לכן מטרת המאמר הזה הוא לעשות סדר בכל הנושא של בניית אתרים.

לפני שאתם ממהרים לרוץ לחברה של בניית אתרים ולשלוח להם תמונות ועיצוב של איך אתם רוצים שאתר האינטרנט שלכם יראה ולרכוש סוג מסוים של אתר אינטרנט שאתם לא בהכרח צריכים ולשלם עליו הון, חשוב להבין מהם סוגי האתרים העומדים לרשותכם וכמובן לבחור בצורה נכונה את סוג האתר המתאים במיוחד בשבילכם ולצרכים שלכם כך שהאתר ישרת את המטרות של העסק שלכם.

ובכן, במאמר הבא אנו ניגע בשלושת סוגי בניית האתרים הנפוצים ביותר:

אופציה ראשונה לרוב אופציה זו תהיה הזולה ביותר אך גם הפשוטה ביותר בתחום בניית אתרים (אך מי אמר שפשוט הוא לא בהכרח טוב?) אופציה זו היא בניית דף נחיתה(Landing page). דף נחיתה הוא בעצם אתר אינטרנט בעל עמוד אחד בודד, ישנם כמה וכמה סוגים של דפי נחיתה: "הקלאסיים" והוותיקים ביותר אשר מהם התחיל המושג של דפי נחיתה והם אלו שקיבלו את השם דף נחיתה במקור, דף נחיתה זה הינו בעל עמוד אחד וללא האפשרות של גלילה בעמוד. המטרה העיקרית שלו היא למקד את תשומת הלב של הגולש לנושא אחד מסוים וברוב המקרים להשאיר פרטים (לידים).

הסוג השני של דפי נחיתה הוא "דף נחיתה מודרני" והוא החדשני יותר והיום אף הופך להיות נפוץ יותר. דף נחיתה זה הוא גם בעל עמוד אחד אך, הוא דף נחיתה עם גלילה למטה ולמעלה בתוך העמוד. מאין "מיני אתר תדמית" המטרה העיקרית שלו היא למקד את הגולשים שלכם ולגרום להם להבין שהם הגיעו בדיוק לשירות שהם חיפשו ולתת להם קצת מידע מכל נושא בעסק שלכם וכך להניע את הגולשים לצור אתכם קשר.

ברוב המקרים דפי נחיתה יתאימו יותר לקידום ממומן (PPC), מכיוון שבדפי נחיתה אלו אין מספיק תוכן לטובת קידום אורגני (SEO) מקצועי כגון אתרי תדמית.

אופציה שנייה אופציה זו היא בניית אתר תדמית, אופציה זו מיועדת לעסקים לרוב עם תוכן רב כגון אתרים לעורכי דין, רופאים, וכו' אתר תדמית מכיל מספר של עמודי תוכן פנימיים באתר עם נושאים שונים כגון: "דף הבית", "אודות", "צור קשר" "ממליצים" ועוד.

אתר תדמית יכיל בתוכו תוכן רב כדי לתת מידע מפורט לגולשים שלכם אודות העסק שלכם והשירותים שאתם מציעים בו. אתר תדמית הוא מייצג את העסק שלכם "ביוקרה" בדיוק כפי שמגיע לעסק שלכם שייצגו אותו. במידה ויש לכם עסק קיים עם מספיק תוכן ואתם מאמינים בעסק שלכם תשקיעו בו! אתר תדמית יוכל לתת לכם מענה להשקעה זו, חשוב לזכור כי אתר תדמית הוא הכרטיס ביקור שלכם, יש בו את כל המידע אודות העסק שלכם והוא מייצג אתכם 24/7 במשך כל יום בשבוע. לכן ככל שהאתר יהיה מושקע יותר כך העסק שלכם יראה מושקע ומקצועי יותר בעיני הגולשים שלכם.

אתר תדמית מתאים לקידום ממומן (PPC) ובזכות התוכן הרחב שיש בו אתר זה מתאים גם לקידום אורגני (SEO).

אופציה שלישית  היא בניית חנות וירטואלית (ווקומרס – WooCommerce)  כיום אופציה זו היא המובילה בתחום בניית אתרים. מגמת בניית אתרי חנויות אינטרנטיות נמצאת בעלייה בעיקר בימים אלו של נגיף הקורונה (covid 19) שהשתלט על חיינו וגרם לרבים לעבור לעבוד מהבית ולסגור את החנות הפיזית שלהם. באתר חנות אונליין תוכלו להציג ולמכור את כל המוצרים והשירותים שלכם בגאווה גדולה. תוכלו לאפשר ללקוחות שלכם לרכוש בעזרת כל סוגי התשלום אשראי, ביט (וכן כן, גם בעזרת מזומן) ואף להציע ללקוחות שלכם משלוח של המוצרים עד לפתח ביתם.

היופי בחנויות אונליין הוא שלהבדיל מהקניון או המדרחוב כאן אתם לא צריכים לשלם לאף אחד דמי שכירות! ואתם לא תקועים עם חוזה לתקופה מסוימת. והכי חשוב אין לכם הגבלה של גודל החנות ולכן תוכלו בבניית חנות אינטרנטית לפרסם כמה מוצרים שרק תרצו.

תהליך בניית האתר

השלב הראשון – שיחת אפיון שיחת אפיון הינו השלב הראשון בבניית אתרים וגם אולי השלב החשוב ביותר. בדיוק כמו השלב הראשוני של כל השרטוטים לפני שבונים בית חדש, משרטטים כיצד אותו הבית יראה, ואת השרטוטים הללו מבצעים מספר פעמים רק כדי להיות בטוחים שהכל כמו שצריך וזאת כדי שתהיה התאמה מלאה למה שאנחנו רוצים לקבל. בדיוק כך בשיחת האיפון לפני בניית אתר ולכן לשיחת זו חשיבות רבה בתהליך בניית האתר שלכם וקבלתו בדיוק כפי שחלמתם. חשוב לזכור, בניית אתרים מתבצעת באופן מלא על פי שיחת האיפיון.

אנו מקדישים חשיבות רבה לכל שלב בתהליך בניית אתר אינטרנט ולכן את שיחת האיפיון תעברו עם מעצב אתרים מקצועי שלנו כדי להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם להתאים את האתר למה שאתם באמת צריכים. למעצבי האתרים שלנו ניסיון וידע רב ויענו לכל שאלתכם בצורה המקצועית ביותר. לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר מסודרת ואטרקטיבית.

השלב השני – עיצוב סקיצה לאחר שנסיים את עיצוב האתר עבורכם, אנו נשלח אליכם סקיצה ראשונית של האתר, בסקיצה תוכלו לראות כיצד האתר שלכם יראה בפועל לאחר בניית האתר, אתם תקבלו את כל הזמן הנחוץ עבורכם בכדי לעבור על הסקיצה, להראות למשפחה ולחברים וכמובן להתייעץ איתם. תוכלו במידת הצורך לשנות ולהתאים אותה לשביעות רצונכם. בתום תהליך העיצוב לאחר שתאשרו את הסקיצה נתחיל בתהליך בניית האתר.

השלב השלישי – בניית האתר אז לאחר שקיבלנו ממכם אישור על הסקיצה זהו השלב שאנו מתחילים בבניית האתר, כדי להבטיח שתקבלו אתר ברמה הכי מקצועית שאפשר, דאגנו שבמחלקת בניית האתרים שלנו יהיו הטובים שבטובים ולכן כל מי שיבנו עבורכם את האתר יהיו מתכנתים מקצועיים ומנוסים אשר מגיעים מעולם הנדסת התוכנה. בשלב זה תקבלו מאיתנו לינק זמני לאתר שלכם ובעזרתו תוכלו לצפות בכל רגע נתון בהתקדמות בניית האתר שלכם (מה שנקרא להשגיח מקרוב;)

השלב הרביעי – האתר באוויר וזהו הגענו לשלב המיוחל, לאחר סיום הקמת האתר, נותר לנו רק להעלות תכנים, ולבצע כמה דברים אחרונים בבק אנד ולאחר מכן לקבל ממכם חוות דעת על האתר החדש שלכם, כמובן במידה ויהיו לכם בקשות | הערות | הארות, לשינוים כאלו ואחרים אשר תרצו באתר נעשה זאת בשמחה עבורכם. ובכן אם כך לאחר האישור הסופי שלכם אפשר להגיד "מזל טוב", זהו, האתר החדש שלכם עלה לאוויר. תתחדשו!

קבוצת סטרינג אופיסל מתמחה בבניית אתרי אינטרנט לכל סוגי העסקים.
את תהליך בניית האתר אנו מבצעים תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח.

תיק העבודות שלנו

אנו בקבוצת סטרינג אופיסל עם ניסיון רב שנים בתחום בניית אתרים למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים בנינו תיק עבודות מרשים עם האתרים המעוצבים והמרשמים ביותר.

מוזמנים לעבור לעמוד הפרוייקטים הנבחרים שלנו,
שם תוכלו התרשם בעצמכם ממגוון רחב של העבודות שלנו.
אם גם אתם רוצים אתר ייחודי ומעוצב לעסק שלכם השאירו פרטים עוד היום!

בניית אתרים וקידום
בניית אתרי תדמית וחנויות אונליין
בניית אתרים רספונסיבים