אתר תדמית

סטרינג אופיסל בניית אתרים אתר תדמית לעסק

הרבה פעמים אנו נשאלים בשאלה " מהו בכלל אתר תדמית? "
לכן את המאמר הזה נפתח קודם כל בלענות על השאלה הכל כך נפוצה הזאת.

אתר תדמית הוא אתר קטן יחסית המתאים לעסקים קטנים וגדולים כאחד ומייצג את העסק שלהם 24/7 בצורה אמינה ומרשימה.

 האתר תדמית בנוי מכמה חלקים:

הדר (Header – ראש העמוד) – הכולל בתוכו תפריט ניווט לכל האתר, לוגו העסק ובדרך כלל גם כפתור יצירת קשר.

גוף האתר(Body) – יוצג כל התוכן והמלל שמספר בעצם על העסק שלכם ומומחש גם על ידי תמונות וכפתורים להנעת פעולה באתר.

פוטר (Footer – כותרת תחתונה) – שבה יוצג מוטו העסק או כמה משפטים על מה העסק מייצג, תפריט ניווט של כל העמודים/קטגוריות מוצרים באתר, כפתורים לרשתות חברתיות, כתובת העסק או דרכי הגעה בוויז, זכויות יוצרים. כל זאת על מנת לשדר לגוגל ולגולש שהאתר אכן אמין.  

האתר תדמית עצמו בנוי בדרך כלל עד 5 עמודים כגון: "עמוד בית", "עמוד אודות", "השירותים שלנו", "צור קשר" "ועמוד ממליצים".
האיכות של אתר תדמית מתחילה ונמדדת קודם כל באפיון של בניית האתר תדמית, לאחר מכן כמובן חשוב לשים דגש לעיצוב האתר ובנייה ברמה מקצועית מאוד.
היופי של אתר תדמית הוא ביכולת שלו לשדר תדמית גבוהה, חוזק, חוסן עם מסרים עמוקים עבור העסק שלכם, בין אם הנכם עסקים קטנים או חברות ענק אין כל קשר לגודל העסק שלכם.

סטרינג אופיסל בניית אתרים מי צריך אתר תדמית?

אתר אינטרנט המייצג את בית העסק שלכם, מה שנקרא היום "אתר תדמית", מהווה חלק מרכזי ועיקרי ביותר למגוון שימוש והתאמות מרכזיות שונות עבור כל בית עסק. חשוב מאוד לזכור: אתר אינטרנט שמייצג את בית העסק שלכם משמש כפנים שלו מול לא פחות מאשר כל העולם! בעידן של היום חלק גדול ומרכזי מאוד מהעולם פועל דרך האינטרנט (תנסו להיזכר בעצמכם, מתי לאחרונה חיפשתם משהו ולא בדקתם קודם בגוגל?), אתר אינטרנט בסופו של דבר הוא כלי שיווקי מרכזי ועם חשיבות עצומה, אתר אינטרנט מוריד מהעומס ומכוח האדם בעסק שלכם ובכך מפחית עלויות ועדיין מאפשר לייצר קשר אמיתי ומשמעותי עם הלקוחות שלכם מבלי הצורך להיפגש פנים מול פנים.
אתר תדמית הוא ללא ספק אתר ש"פר אקסלנס" מייצג את בית העסק שלכם באונליין ומסייע לכם לבנות את המוניטין החיובי שאליו אתם רוצים לקחת את העסק שלכם. חשוב לזכור כי ראשית, אתר תדמית מהווה כתובת ראשונה, מהירה, נפוצה ועיקרית אליה יכולים הלקוחות הקיימים שלכם ואף כאלו פוטנציאליים להגיע אליכם במידה והם מתעניינים במה שהעסק שלכם מציע וזאת כאשר מחפשים מוצר/שירות בגוגל (בדיוק כפי שאתם בעצמכם מחפשים שירות בין אם זה בניית אתרים, אחסון אתרים, פיתוח אפליקציות או כל דבר אחר שאתם מעוניינים בו). האתר שלכם ביחד עם שיווק דיגיטלי נכון, מפנה לקוחות מתאימים אל האתר שלכם ובעצם מבטיח כי העסק יהיה קיים ונוכח בגוגל ובאינטרנט באופן כללי, וכמו שנאמר בעידן של היום "מי שלא שם, לא קיים" לכן מי שלא מופיע בגוגל מבחינות רבות לא קיים…
אתר תדמית לעסק

מטרותיו של אתר תדמית

  • ייצוג העסק שלכם בכבוד – אתר תדמית הוא סוג של כרטיס הביקור שפעם הייתם נותנים לאנשים, במידה ומישהו התעניין בשירות שלכם תוכלו לשלוח אותו בקלות ותוך שניות בודדות לאתר האינטרנט שלכם כדי להראות ולהציג את עצמכם בצורה המקצועית והטובה ביותר. כמו כן, במידה ומישהו יחפש את החברה או העסק שלכם בגוגל הוא ישירות יגיע לאתר האינטרנט שלכם ויתרשם מהשירותים שאתם מציעים עוד לפני שבכלל החלפתם מילה, בעידן של היום עסק חייב לשדר אמינות ללקוחות שלו, לכן עסק שנמצא בגוגל וכמובן עם מספר רב של ביקורת חיוביים עושה את העבודה בשבילכם על הצד הטוב ביותר.
 
  • לידים, להביא לקוחות חדשים – בסופו של דבר אתם רוצים בעזרת האתר להגיע ללקוחות בין היתר כדי להגדיל את ההכנסה שלכם, לתת מידע על העסק שלכם, ליצור אינטרקציה עם הגולשים או כל דבר אחר ולכן אתר תדמית יכלול הנעות לפעולה, טפסי יצירת קשר, תמונות/סרטונים, אודות החברה ואופציות נוספות שיעודדו גולשים ליצור אתכם קשר וכמובן להפוך ללקוחות מרוצים שלכם.
 
  •  זמינות 24/7/365 – כבעלי עסק אתם לא יכולים להיות זמינים עבור הלקוחות שלכם 24/7 בכל יום (הריי בואו לא נשכח בסופו של דבר כולנו בני אדם ואנו זקוקים גם למנוחה מידי פעם;) לכן אתר תדמית מאפשר לעסק שלכם להיות זמין 24/7 בכל יום בשנה. וכך לאפשר ללקוחות שלכם ולקוחות פוטנציאליים לגשת אל המידע והשירותים שאתם מספקים בכל רגע נתון ומתי שנוח להם, וזאת כאמור מבלי קשר לשעות הפעילות שלכם. בנוסף, יהיה לכם קל מאוד לעדכן בכל רגע נתון בזמן אמת על דברים הנוגעים לעסק שלכם כגון שינוי בשעות הפעילות, מעבר לכתובת חדשה או נוספת וכל מידע הקשור לשירותים שאתם מציעים.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לבניית אתר תדמית?

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

אתם מוזמנים בשמחה להשאיר פרטים בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

סטרינג אופיסל - עיצוב אתרים

הופכים רעיונות לאתרים מנצחים