אחסון אתרים

סטרינג אופיסל בניית אתרים אחסון אתרים על גבי שרתים SSD

הענן הפרטי שלנו בנוי בטכנולוגיית פלאש מתקדמת ביותר ומבוססת על 100% SSD. ביחד עם ה CDN של CloudFlare ומערכת האחסון החדשנית שלנו, אתר הוורדפרס שלך לא רק ייטען כמו שאר המתחרים, אלא 'יטוס כמו מכונית מירוץ בפורמולה'. בחבילת ה wordpress שלנו האתרים נטענים במהירות מקסימום ולכן מקבלים ניקוד גבוה במגוון האלגוריתמים של google. ללא ספק, מומלץ!

כאשר אתם מחפשים ובוחרים שרתי אחסון לאתר שלכם, חשוב להפנות את המבט לכל הקשור בנושאי קידום האתר. כאשר אנו רוצים לקדם ב Google אתר "ישראלי" שעיקר הלקוחות שלו בישראל, אנו ממליצים מאוד להשתמש באחסון אתרים של שרת ישראלי הממוקם בישראל וזאת ממספר סיבות:

1. Google מעדיפה אחסון אתרים בישראל מכיוון ששרתי אחסון אתרים אשר ממוקמים באותה מדינה שמתבצע החיפוש בגוגל תהיה מהירות הגלישה גבוהה יותר מכיוון שבבק אנד כאשר נכנסים לאתר מסוים האתר שולח פינג לשרת והשרת מחזיר לו את נתוני האתר וכך הוא מציג את האתר ללקוח, ככל שהשרת נמצא קרוב יותר כך הפינג שנשלח חוזר מהר יותר. לכן חשוב להקפיד על שרת בישראל מאשר שרת הנמצא במדינה מחוץ לישראל. מבחינת Google, יש חשיבות רבה לזמן טעינת דפי האתר במדידת האיכות של האתר ולכן אחסון אתרים בישראל נותן יתרון רב בקידום האתר ובמיקום תוצאות החיפוש בגוגל.

2. זמן טעינת האתר מהיר הרבה יותר כאשר משתמשים באחסון אתרים ישראלי אשר מאוחסן על שרת ישראלי הממוקם בישראל מאשר אחסון על גבי שרתים בחו"ל, תחשבו על זה כאשר אתם נכנסים לאתר והוא נטען לאט אתם יוצאים ממנו ולפעמים אפילו לפני שהאתר מספקי לעלות (בואו נודה באמת, למי יש סבלנות היום לחכות לאתר עד שיועיל בטובו להיטען?) אך כאשר אתר נטען מהר, לא רק שהוא לא יבריח ממנו גולשים אלה אף יצור חוויה אצל הלקוחות שלכם באתר להבדיל מהמתחרים שלכם עם אתרים איטיים.

3. שרתי אחסון עם יכולת וזמינות מקסימלית. אתרים שאינם זמינים בתדירות גבוהה בין אם זה בגלל עומסים על שרתי האחסון או כל סיבה אחרת, יכולים להיפגע בדירוג שלהם ב Google ובקידום האתר. וזאת הסיבה שמומלץ לא להתפתות למחירים נמוכים ולאחסן את האתר בחברה גדולה שמחזיקה מתכנתים לצורך תמיכה ואשר מתמחה בכל הקשור לנושא אחסון אתרים וכמובן עם ותק של שנים והמלצות בתחום, אנו קבוצת סטרינג אופיסל נשמח לעשות זאת עבורכם.

תמיכה מקצועית

אנו מציעים תמיכה טכנית שוטפת, התקנה של אתרי wordpress וכל סוגי האתרים השונים, כל אנשי הצוות והתמיכה שלנו במחלקת אחסון אתרים הם מתכנתים המגיעים מעולם הנדסת התוכנה  ומתמחים באחסון וורדפרס ופלטפורמות נוספות ותמיד יעמדו לרשותכם – באמצעות מנגנון הסיוע המהפכני שלנו וכמובן בעזרת הטלפון. אנחנו תמיד שמחים לסייע ולתרום מהניסיון הרב שצברנו בתחום אחסון האתרים, בניית אתרים, וורדפרס. 

מעוניינים בהעברת האתר מהספק שלכם אלינו? זקוקים להתקנת וורדפרס? נבצע זאת עבורכם ללא עלות!

אחסון אתרים בענן